5 ایده بدون دردسر برای تزئین کیک شکلاتی

تهیه یک کیک زیبا با طعم شکلات آسان‌تر از آن است که فکر می‌کنید، با سس شکلات فرمند می‌­توانید کیک شکلاتی منحصربه‌فرد خود را خلق کنید. سس شکلاتی فرمند یک گزینه‌ی آسان و خوشمزه برای داشتن کیک شکلاتی خانگی لذیذ است. با ما همراه باشید تا با چند ایده‌‌ی تزئین کیک شکلات آشنا شوید.

ایده‌ی شماره‌ی 1

زمانی که کیک را از فر خارج کردید؛ کمی صبرکنید تا خنک شود. در مرحله بعد برای تزئین کیک شکلاتی می‌توانید سطح کیک را با خامه‌ی قنادی پوشش دهید سپس سس شکلاتی فرمند را به صورت حلقه­‌هایی روی کیک بریزید. درآخر با استفاده از خلال‌دندان از وسط کیک به خارج بکشید. با کمی دقت می‌توانید کیک شکلاتی با تزئینی حرفه­‌ای مانند تصویر داشته باشید.

5 ایده بدون دردسر برای تزئین کیک شکلاتی
ایده بدون دردسر برای تزئین کیک شکلاتی

ایده‌ی شماره 2

کیک خود را به دو قسمت تقسیم کنید و سپس سس شکلاتی فرمند را بین دولایه نصف شده کیک بمالید و طبقه‌ی اول را بر روی طبقه دوم قرار دهید. روی سطح کیک را با سس شکلاتی فرمند پر کنید. در گام آخر شما می توانید با استفاده از دانه‌­های شکلاتی با مغز آجیل کیک شکلاتی خود را زیباتر کنید.

ایده‌ی شماره 3

اینبار روی کیک را با دانه‌های شکلاتی فرمند یا شکلات‌های چیپسی پرکنید. درگام بعدی سس شکلاتی فرمند را روی شکلات­‌های چیپسی اضافه کنید و در آخر سس شکلاتی را لبه‌ی خارجی کیک خود بریزید . سس شکلاتی خوش‌طعم و خوشرنگ شروع به سرازیر شدن از لبه‌ی کیک می­‌کند.

ایده بدون دردسر برای تزئین کیک شکلاتی
ایده بدون دردسر برای تزئین کیک شکلاتی

ایده‌ی شماره4

زمان آن رسیده که ترکیب میوه‌های رنگارنگ تابستانی را با سس شکلاتی فرمند امتحان کنید. کیک خود را به دو قسمت تقسیم کنید ، بین دو لایه خامه قنادی اضافه کنید. روی کیک کاکائویی‌تان را با توت فرنگی ، شاتوت و دانه‌­های انگور تزئین کنید سپس سس شکلاتی فرمند را روی میوه‌ها بریزید. کیک خوش طعم شما آماده است.

ایده‌ی شماره5

این بار بعد از اینکه کیک شما آماده شد، آن را از قالب خارج کنید و برش بزنید؛ با کمک سس شکلاتی خوشمزه‌ی فرمند هر برش را تزئین کنید. برای این کار سس شکلات را به آرامی به چپ و راست حرکت دهید تا خطوطی روی برش‌کیک ایجاد شود. شما با خلاقیت و دقت می‌توانید با سس شکلاتی فرمند کیک‌تان را به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن تزئین کنید. 

ایده بدون دردسر برای تزئین کیک شکلاتی
پیام بگذارید