سس های سریع و خوشمزه برای دسر

سس‌های سریع و خوشمزه‌ برای دسر

گاهی اوقات به بهونه­‌ی مشغله­‌ی کاری یا نداشتن زمان کافی از درست کردن عصرانه یا کیک و دسر شانه خالی می‌کنیم و اهمیت غذایی این وعده را نادیده می­گیریم اما راهکارهای سریع و ترفندهای متنوعی برای درست کردن عصرانه وجود دارد.

ما تقریبا پنج ساعت از روز را صرف درست کردن سه وعده­ غذایی می‌کنیم، همین زمان طولانی باعث می‌شود قید میان­‌وعده یا عصرانه­‌ی مقوی را بزنیم و از اهمیت این وعده­‌ی غذایی چشم پوشی ­کنیم؛ غافل از آنکه این سه وعده‌­­ی غذایی تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن را تامین نمی­‌کند و عصرانه باید این مواد را در خود بگنجاند.

میان وعده برای تمامی افراد به خصوص کودکان درحال رشد لازم است. نگرش‌­هایی وجود دارد که درست کردن یک میان وعده دلچسب زمان‌­بر است درحالی که یک بشقاب میوه برای کودکان بهترین میان­‌وعده‌ی است که با سس‌­های طعم­‌دار شکلاتی یا توت­‌فرنگی آنان را تشویق به خوردن میوه می‌­کند. نه تنها کودکان بلکه بزرگسالان هم محال است میوه­‌ی تازه با سس شکلات را رد کنند.

سس های سریع و خوشمزه برای دسر

خلاقیت فقط به خلق اثر هنری محدود نمی‌­شود بلکه یک ایده­‌ی کوچک و تازه برای ایجاد تنوع، خلاقیتی است که می‌­تواند تمام اعضای خانواده را برای صرف میان‌­وعده به خط‌ ­کند. سس­ شکلاتی و سیروپ‌های دیگر با طعم کارامل ، توت فرنگی و انبه از آن دسته محصولات پرکاربرد هستند که با کمک‌شان می‌­توان تنوع زیادی در میان وعده و انواع کیک و نوشیدنی و دسرهای مختلف داد همچنین طعم‌شان را غنی‌تر کرد و در آخر به راحتی شکل جذاب‌تری زمان سرو به آن‌ها بخشید.

لازم به ذکر هست داشتن یک مجله­‌ی خوب مثل مجله شکلات فرمند با عصرانه­‌ها و دسرهای متنوع و جذاب کار را برای انتخاب بهترین­‌ها راحت­‌تر می­‌کند. این‌بار در محل کارتان برای تامین انرژی سالاد میوه­‌تان را با سس شکلاتی­‌فرمند میل کنید، در طول روز فنجان قهوه­‌تان را با سس کاراملی فرمند به کارامل ماکیاتو تبدیل کنید و برای پذیرایی از مهمانان خود دسر انبه، توت فرنگی ترتیب دهید.

پیام بگذارید