سس دسر دلچسب

سس دسر دلچسب

دسرها حسن ختام میز پذیرایی هستند که هنر آشپزی را کامل می­کند. این وعده غذایی نیاز به مهارت یا هزینه‌های هنگفتی ندارد تنها با خلاقیت و هنر شما طعم و ظاهری فراموش نشدنی می­‌گیرد. تکنیک‌های ساده‌ای برای داشتن دسرخوشمزه وجود دارد که در این مطلب به آن اشاره می‌کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

به طورکلی خانم‌­ها بیشترین دغدغه را برای زمان برگزاری مهمانی­‌ها یا دورهمی هایشان دارند. نگرانی برای اینکه چه غذایی درست کنم؟یا چه دسری را انتخاب کنم که باب‌­میل همه­ باشد؟ این موضوعات چیزی نیست که بتوان از آن سرسری گذشت.

دسری خوشمزه برای مهمان

اغلب برای پذیرایی با افرادی از سنین مختلف و با ذائقه­‌های متنوع روبه‌­رو هستیم که انتخاب دسر را برایمان دشوار می­‌کند. کوچولوها دسرهای رنگارنگ با طعم توت فرنگی و شکلات را ترجیح می­‌دهند و بزرگترها از غلظت کارامل یا بوی سس انبه به وجد می­‌آیند.

 بهترین و آسان­ترین راه­‌حل برای این مشکل، انتخاب دسری ساده با سس­‌های متنوع از چند طعم خواهد بود. سس ها با طعم های شکلاتی، کارامل و توت‌فرنگی و انبه از محصولات پرکاربردی هستند که به آسانی و با تنوع طعمی بالایی این امکان را فراهم می­کند تا انواع دسرها و نوشیدنی­‌ها را سرو و به راحتی ز شکل جذاب­‌تری برای آن بیافرینیم.

سس‌های خوشمزه فرمند
سس های خوشمزه فرمند را بشناسیم

سس دسر چیست؟

 

1.سس توت­ فرنگی

دسرها با طعم ترکیب ها بستنی و میوه‌شان در روزهای گرم تابستان ما را خنک می‌کنند و انرژی دوباره‌ای به ما می‌دهند. توت‌فرنگی یکی از میوه‌های جذابی است که در دسرها و شیرینی‌های مخصوص تابستان جایگاه ویژه‌ای دارد. لحظات شیرین دورهمی‌ها و مهمانی‌های فصل گرما با دسرهای خوشمزه و میوه‌های نرم و شیرین این فصل همراه با کمی سس توت‌فرنگی فرمند جذاب‌تر هم می‌شود.

2.سس شکلاتی

وقتی با افراد درباره­ی مهمانی یا دورهمی­‌های گذشته صحبت می­‌کنیم محال است، دسر یا غذاهای خاصی که چشیده اند را فراموش کنند. سس شکلات با بافت غلیظ و رایحه شکلات طعم هر دسری را برایمان به یادماندنی می­‌کند.

سس شکلاتی فرمند علاوه بر دسر با نوشیدنی ها گرم مثل آفوگاتو هم سرو می­‌شود.

سس‌های خوشمزه‌ی فرمند را بشناسید
سس خوشمزه‌ی فرمند را بشناسیم

4.سس انبه­

انبه میوه­ا­ی شیرین با عطری خاص است؛ که با طعم خود تابستان­ گرم را دلچسب می­کند. حالا فرض کن این میوه‌­ی خوش‌­طعم را در تمام فصول کنار دسر یا بستنی خود داشته باشید.

 سس انبه خیلی آسان، فوری و بدون دردسر با کمی خلاقیت دسر ساده را به دسری پنج­ ستاره با رایحه­‌ی انبه تازه تغییر می­‌دهد. این محصولات را از سایت  شکلات فرمند تهیه کنید و دسرخوشمزه با طعم محبوب را در خانه تدارک ببینید.

3.سس کارامل

در بسیاری از دسرها سس‌­کارامل استفاده می­‌شود.از این سس‌ برای تزئین انواع نوشیدنی‌ها، دسرها و شیرینی‌های مختلف می‌توانید استفاده کنید و پذیرایی‌های خودتان را به سطحی حرفه‌ای و استثنایی ببرید اما این تنها کاربردش نیست.

سس کارامل فرمند  قوام دهنده‌­ی طعم کارامل در دسر کاراملی، چیزکیک کاراملی، تارت بیسکویتی کاراملی و خیلی از از نوشیدنی ها کارامل ماکیاتو و انواع اسپرسو ها باشد. اینبار فنجان قهوه­ات را با چند قطره سس کاراملی فرمند امتحان کن.

سس خوشمزه‌ی فرمند را بشناسیم
پیام بگذارید